Nabídka služeb propagfilm - propagační filmová produkce

Profesionálně a ve filmové kvalitě natočíme, sestříháme a ozvučíme video pro Váš web či Vaši prezentaci kdekoliv, kde si budete přát.

Nabízíme pro vás řešení propagačního videa, web video intra nebo produktového videa:

Propagační video

Propagační video je nejefektivnější forma přitáhnutí pozornosti a rychlé image prezentace Vaší společnosti formou dokonalého obrazového podání.

Vašim zákazníkům okamžitě ukáže to nejlepší co Vaše společnost nabízí a to v profesionálním podání.

Propagační video využijete jako skvělý prezentační nástroj pro představení Vaší činnosti na webových stránkách či v rámci Vašich marketingových kampaní.

Máte zájem o propagační video? Podívejte se zde, jak probíhá celý proces od zadání zakázky po finální předání.

Web Video Intro

Web Video Intro (propagační videovizitka na webu) je krátká a osobní forma představení Vaší činnosti a dovedností. Slouží jako opravdová osobní vizitka ve světě internetu a elektronických médií.

Web Video Intro je ve zkrácené formě skvělá prezentace běžící na pozadí Vašich webových stránek tak jako vidíte na úvodní straně propagfilm.cz nebo v naší sekci dabing.

Máte zájem o Web Video Intro? Podívejte se zde, jak probíhá celý proces od zadání zakázky po finální předání.

Produktové video

Produktové video je prezentace konkrétního produktu či služby v krátké formě, která vyvolá u zákazníka zájem. Jedná se o představení nabízeného výrobku, jeho vlastností a co konkrétně potenciálnímu zákazníkovi přímo přinese.

Může se jednat o jakékoliv zboží, které máte ve své nabídce a chcete ho atraktivně prezentovat budoucím kupujícím.

U produktového videa je nezbytná součinnost přímo se zástupcem zadavatele pro co nejprofesionálnější dojem a správnost všech prezentovaných informací.

Máte zájem o produktové video? Podívejte se zde, jak probíhá celý proces od zadání zakázky po finální předání.